foto

Bezdziennikowy system kancelaryjny w dniu

Bezdziennikowy system kancelaryjny w dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia.

Zobacz więcej ...

foto

W dokumentacja pracownicza kierowców i dniu 1 stycznia 2019 r

W dokumentacja pracownicza kierowców i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, także w postaci papierowej, jakim sposobem i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację.

Zobacz więcej ...

foto

W dokumentacja pracownicza sggw chomikuj i dniu 1

W dokumentacja pracownicza sggw chomikuj i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji.

Zobacz więcej ...