foto

Zobacz dla kogo ruchomy czas

Zobacz dla kogo ruchomy czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji między innymi z zakresu czasu pracy. Dokumentację taką powinno się kreować rozdzielnie dla każdego pracownika - w formie tradycyjnej albo elektronicznej. Do śmiałych wymogów trzeba uregulować.

Zobacz więcej ...

foto

Co jest mobbingiem i dyskryminacją

Co jest mobbingiem i dyskryminacją. W języku angielskim mob oznacza napadać na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, które mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i kiedy niekiedy fizycznego bólu. Nakierowany jest po wielokroć.

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 Podróże służbowe kompleksowe

Delegacje podróże służbowe 2020 Podróże służbowe kompleksowe zadania prawa pracy zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe również interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem dodatkowo rozbieżności w stosowaniu artykułów.

Zobacz więcej ...