foto

Usługi budowlane globalny budżet przychodów na usługi

Usługi budowlane globalny budżet przychodów na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, jacy chcą wiedzieć m. in.: w jaki sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są sposoby wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów połączonych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak opisać cechy charakterystyczne moment rozpoczęcia.

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 dach

warunki techniczne i budowlane 2020 dach nad wejściem i Budżet kosztów budowy kosztyrys. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Zobacz więcej ...

foto

Proces budowlany ustalanie warunków zabudowy

Proces budowlany ustalanie warunków zabudowy. W poradniku Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane m.in.- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono w detalach problematykę.

Zobacz więcej ...