foto

kogo w zakładzie obowiązuje szkolenie bhp Ochrona

kogo w zakładzie obowiązuje szkolenie bhp Ochrona danych osobowych w BHP. Celem artykułu jest wprowadzenie do oryginalnych artykułów ogólnego Rozporządzenia Unijnego (RODO), Poznanie praktycznego aspektu związanego z przetwarzaniem danych osobowych na bieżących i innowacyjnych zasadach, Zdobycie umiejętności.

Zobacz więcej ...

foto

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Profilaktyka jakże temu zapobiegać?. Szkolenie okresowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na rzecz pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Celem artykułu na moim blogu jest uzupełnienie znajomości i umiejętności szczególnie z zakresu: oceny zagrożeń występujących w procesach pracy także ryzyka związanego z tymi.

Zobacz więcej ...

foto

Bhp w oświacie i placówkach oświatowych Powołanie

Bhp w oświacie i placówkach oświatowych Powołanie pracownika zadań służby bhp na członka zespołu powypadkowego i kolejna ważna zagadnienie opisana w publikacji książkowej to normy prowadzenia szkoleń bezpieczeństwo i higiena pracy w tym informacje do przeprowadzenia obowiązkowego szkolenia z aspektu udzielania pierwszej pomocy. Dla podniesienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywających w szkole, wszyscy pracownicy.

Zobacz więcej ...